1 / 12
PVC PROZORI I VRATI OD GERMANSKIOT PROFIL SALAMANDER ROLETNI
9 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.04.2023 10:29

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

IZRABOTKA I MONTAZA NA:
PVC PROZORI
PVC BALKONSKI VRATI
SO 4 SEZONSKO STAKLO
PVC VLEZNI VRATI
KOMARNICI
NADVORESNI ROLETNI
VENECIJANER
ROLO ZAVESI
Zeebra zavesi
ALUMINIUMSKA OGRADA
PODPROZORSKI DASKI
"SALAMANDER PVC" - DOOEL
078/226-666 + VIBER
076/485-034 + VIBER

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / PVC врати и прозорци

Се продава од:

Siki Plast - DOOEL
Потврден огласувач
078226666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам