1 / 2
Откуп на Стари Пијанина
1 €
Цената не е фиксна
17.06.2021 21:33

Прилеп / Прилеп

Почитувани,

Доколку имате старо и неупотребливо пијанино или можеби пијано, јавете се и ќе се договориме околу „ослободување“ на вашиот драгоцен простор во домот по најповолни цени.

За подетални информации можете да не контактирате на подолу наведениот маил или на телефонскиот број:
070/ 24 25 02

м-р Љупчо Мирчески
Клавирштимер - техничар
e-mail: klavirstimer.tehnicar@gmail.com

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се бара од:

Љупчо
Потврден огласувач
070/ 24 25 02
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам