1 / 12
NOVI WINDSTOPER, VODOOTPORNI JAKNI
2.000 МКД
29.03.2022 09:37

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Црна

NOVI JAKNI OTPORNI NA VODA I VETAR

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

AmS
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам