1 / 11
продажба на сигурносни влезни и дрвени внатрешни врати
7.700 МКД
04.04.2022 11:52

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Фирма нуди блиндирани сигурносни врати од 9000 ден до 17500 ден .
Внатрешни дрвени врати медиjaпан со пвц фолија 7700den. Во соработка со финансиско друштво Иуте кредит ви нудиме продажва на 12 рати.
078943511

Категорија: Продавници, Трговија / Салони за мебел

Се продава од:

Ljubomir
Потврден огласувач
070216489
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам