1 / 3
Disney maska miki mouse
1.200 МКД
05.03.2020 15:27

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Останато

Големина:

116

Боја:

Црна

Maskata e za 5 godini nosena eden den za 1april

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
075445346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам