1 / 12
stancuvanje presuvanje kovanje na metal zapki stegi kajli
70 МКД
Цената не е фиксна
09.01.2021 10:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

.Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш.....А - Тестирани производи

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,
Кајли за шеловање на оплати,
Натезни глави за во градежништвото,
Продолжетоци за скеле, Наставци
Коцки (калупи) за испитување на бетон.
Т-штрафови за жабици за скеле

цени по договор количини на големо и мало
начин на плаќање модел и достава Веднаш
..... производите се како на сликите......
..... побарајте не......за се има договор .....
..... 26 години македонски производи.....

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Браварско лимарски

Се продава / Можна е замена од:

PRIMAT STIP Lazo Jordanov
Ul.Veraciriviri br 20 Stip
Потврден огласувач
070210776
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам