1 / 5
Se izdava sprat od kukja so poseben vlez
1 €
17.05.2019 08:03

Штип / Штип

Квадратура:

65 m²

Греење:

Струја

Se izdava sprat od kukja za studenti,rabotnici...Spratot e so poseben vlez, poseben stujomer.Interenet...

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Igor
Потврден огласувач
078239021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам