1 / 2
Универзални сим адаптери 5 во 1
200 МКД
Цената е фиксна
26.02.2022 08:36

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Адаптер кој овозможува употреба на вашата СИМ картичка во било кој мобилен телефон, без разлика дали истиот работи со нано, микро или стандардна СИМ картица.

Пакетот содржи (Даден е на сликите):
1 x Микро сим адаптер
1 x Нано сим адаптер
1 x Стандарден сим адаптер
1 x Игла за извлекување на СИМ од мобилен
1x шмиргла за намалување на СИМ картичката на потребната големина

Можност за дотава низ цела Македонија преку брза пошта на ваш трошок. Плаќање при подигање на пратката.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Сим картички

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
078441841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам