1 / 6
Се издава на краток или подолг период
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.10.2022 15:29

Охрид / Охрид

Стан со дневна и спална во строг центар се издава.
Одлична опременост(клима, пегла, микроталасна печка, шпорет, фрижидер) со тераса, локација до Waikiki - продажниот центар.
Капацитет до 6 лица.
Контакт: Антонио

моб.тел: 078/378-618

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078378618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам