1 / 12
Приватно издавање
1.000 МКД
Цената не е фиксна
12.11.2022 17:24

Охрид / Охрид

Се издаваат студија и станови на одлична, перфектна локација во Охрид.

Контакт: Антонио
моб.тел.078/378-618

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
078378618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам