1 / 11
MAN TGX 2008 GOD
1 €
Цената е фиксна
17.06.2019 18:09

Гази Баба / Скопје

MAN TGX 2008 god euro 4 ,523 000 km , mega imame i standard ,ima nacin na isplata, ili lizing,za poveke informacii na 0041 79 751 69 57 ili 00389 75 424 604 goran

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075424604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам