Placovi vo Osoj - Kicevo
1 €
Цената не е фиксна
31.05.2022 17:17

Кичево

Квадратура:

3035 m²

Тип на земјиште:

Останато

Placovite se najduvaat vo Kosharani selo Osoj
KP 5050 - 3035m2
KP 5046 - 3464 m2
kontakt tel.
070 877 355 - Trajce
02 27 77 526 - Spasa
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

---
Потврден огласувач
071263039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам