1 / 12
ELEKTRICAR NA POVIK
20 €
Цената не е фиксна
20.08.2022 15:23

Ѓорче Петров / Скопје

SITE VIDOVI NA ELEKTRICARSKI USLUGI GI IZVEDUVA ELEKTRO TEXNICAR INSTALATER,KOMPLETNA INSTALACIJA NA OBJEKTI,SERVISIRANJE NA SPORETI,BOLERI,TERMO PECKI,I DRUGO.TEL;070280132 022055461

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

kiro
Потврден огласувач
070280132
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам