1 / 7
LED RGB REFLEKTORI 50 WAT
2.200 МКД
Цената е фиксна
27.04.2022 04:49

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

LED RGB REFLEKTORI SO REMOTE CONTROL
10 wat 20 euro
30 wat 35 euro
50wat 50 euro

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам