1 / 2
PRODAZBA NA RIBEN PODMLADOK
1 €
Цената не е фиксна
19.07.2022 14:10

Струга / Струга

Ribnik PAVIK- Piskupshtina vrsi prodazba na riben podmladok od 5 do 50 grama na kaliforniska i recna pastrmka. Gi poseduvame site potrebni dokumenti, veterinarni sertifikati za prodazba na istiot.
Cena po viduvanje Kontakt: 076965625 Vojo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Риби и Акваристика

Се продава од:

Vojo
Потврден огласувач
076965625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам