1 / 4
LED WALLWASHER ------RGB----SITE BOI
50 €
Цената е фиксна
10.12.2020 09:41

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

12 CM 3 LED WALLWASHER
19 CM 6 LED WALLWASHER
27 CM 9 LED WALLWASHER
35 CM 12 LED WALLWASHER
50 CM 18 LED WALLWASHER
65 CM 24 LED WALLWASHER
75 CM 30 LED WALLWASHER
100 CM 36 LED WALLWASHER
130 CM 48 LED WALLWASHER

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

TERRA LED
Tetovo
Потврден огласувач
070602549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам