1 / 9
ИМПЕРИЈА –Куќа 200м²
99.000 €
29.06.2022 20:25

Охрид / Охрид

Број на соби:

7

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

ohrid

Се продава на атрактивна локација со поглед на езерото и градот.
Вкупна површина 200м² со катност П+1.
Површината на дворното место изнесува 200м².
Куќата се наоѓа во мирна и тивка локација во населба Гоце Делчев.
Шифра Д 72/2
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА – Куќа 150м²

255000 €

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Нова куќа

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам