1 / 3
Apartmani Ristoski * * *
1 €
Денес 11:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

120 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blisku do centarot:
- Apartman 25m2 za 3 lica so spalna soba so terasa, LCD, kabelska, internet, celosno opremena kujna i kupatilo.
- Apartman 35m2 za 4 lica so spalna soba so terasa, soba za dneven prestoj so terasa, LCD, kabelska, internet, frizider i kupatilo.
- Apartman 60m2 za 5 lica, so spalna soba so terasa, soba za dneven prestoj so terasa,LCD, kabelska, internet, celosno opremena kujna i kupatilo.
Risto: 078 437 887 i 078 451 601
Facebook: Apartments Ristoski

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
078437887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам