1 / 11
Soundsense Pizo pikapi za zicani instrumenti
950 МКД
Цената не е фиксна
09.11.2022 23:27

Аеродром / Скопје

CUSTOM MADE
Soundsense пикапи со предпојачало со одличен тон. Спарен пикап со предпојачало за најпрецизен тон. Се напојува со 9В батерија која се става во кутијата. Пикапот се лепи на телото од инструментот, а според местото каде е прикачен дава и специфичен тон. Не треба ништо да се буши на инструментот. Има многу ниско ниво на брум и шум, а високо засилување и голема динамика.

Димензии 6х10х3цм

Достава и преку карго. Може и да се проба на лице место.

"https://www.facebook.com/soundsense.tolev"

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Михаил
Потврден огласувач
075523723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам