1 / 3
Prodavam jambolii
1.200 МКД
27.11.2022 11:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam dve novi jambolii,racno tkaeni, ednata portokalova drugata bela, novi dosta kvalitetni so dimenzii 2,1m x 1,6m,1200 denari parce.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Прекривачи

Се продава од:

tino
Потврден огласувач
075683300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам