1 / 11
ИЗВЕДБА НА ОГНОМЕТИ
50 €
Цената не е фиксна
29.04.2019 21:13

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Изведба на секаков вид на огномети, за сите прослави. Продажба и на забавна пиротехника: ракети, римски свеќи, чадни фонтани, прскалки, пукачки и светлечки артикли за сите возрасти.

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Други настани

Се продава од:

Ангелина
Потврден огласувач
075665252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам