1 / 12
briketirka
2.300 €
07.04.2022 10:16

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

briktirki od sistemot extruder.kapacitet do max 60kg/h.maksimalna instalirana snaga 5,5kw.ceni najevtini vo regionot.garancija 1god.imam i seckalki za granki,kako i mlinovi za stocna hrana i pilevina.se na edno mesto.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

igor
kuzman josifoski 181
Потврден огласувач
075845226
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам