1 / 1
одржување и монтажа на клима уреди
1 МКД
05.07.2022 12:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

клима уредите се многу практични во денешно време речиси и да не можеме без нив. затоа ви треба одржување на истата стара клима, бидејки преку неа се шират секакви бактерии и алергени. ако имате потреба од нова клима ние исто така и продаваме. продавницата се наоѓа на ул “Франклин Рузвелт„ бр.15 лок.1 “ТЕРМОНЕТ„ јавете се на 075/475-814 тони 078/357-138 саше

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава / Можна е замена од:

sase
Потврден огласувач
078357138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам