1 / 6
Apartmani Gjoce Novi Apartmani vo Ohrid !!! <---Rezerviraj
600 МКД
01.08.2022 17:04

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Apartmanite se naogjaat na samo 1 km od centarot
so sopstven parking i free wi fi
Tanja 076/405-065
Gjoko 078/800-895
https://www.facebook.com/GjoceApartmentsOhrid/

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
078800895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам