1 / 3
cevli za nordisko skijanje
1.000 МКД
31.01.2022 08:51

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

40

Боја:

Сива

cevli za nordisko skijanje fischer. cena 1000den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Pece
Потврден огласувач
072555302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам