1 / 12
Se prodava livada vo blizina na Nacionalniot park Pelister
10 €
01.04.2022 15:44

Битола / Битола

Квадратура:

6780 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава ливада на патот за Пелистер веднаш над с.Трново спроти чешмата Сидери со одличен поглед и локација за ресторан или викендица, во близина има струја и вода.
Чист имотен лист.

10 €/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
078496924
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам