1 / 3
Casovi Violina,solfez,peenje i teorija na muzika
300 МКД
12.06.2022 10:03

Скопје Центар / Скопје

Diplomiran muzicar drzi casovi po violina
,-klasika;starogadski;svetski evergrini; ex yu; i mak pop pesni za violina.
-casovi po peenje detski pesnicki
-casovi po solfez i teorija na muzika
vo centar na Skopje

tel.za kontakt 076 220 105

cena 300 denari 45 min ili 500 den 90 min ili po dogovor

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078418236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам