1 / 12
malter
1 МКД
Цената не е фиксна
09.01.2023 22:20

Скопје Центар / Скопје

Izveduvame masinski malter vnatresni i nadvoresni prostori Rabotime so malter na baza na cement i na baza na gips knauf MP75 brzo i kvalitetno i evtino moznost i za kompenzacia

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

Moler Samakova
Потврден огласувач
070831862
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам