1 / 5
Se Prodava Kuka vo Dukandzik do Plasticarska.Cair
139.999 €
Цената не е фиксна
30.05.2021 15:55

Чаир / Скопје

Број на соби:

7

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Rifat burxheviq nr 15

Se Prodava Kuka vo Dukandzik do plasticarska ulica Rifat Burgjeviq nr.15.So celosna dokumentacija.Celosna povrsina na kukata so se e dvor e okolu 300m2.


Shitet Shtepi ne lagjen e Dyqangjikut afer Rruges se plastikave ne rr:Rifat Burgjeviq nr.15
Shtepia posedon te gjithe dokumentacionin e duhur, siperfaqja e shtepise dhe e oborrit eshte dikund afer 300 m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

urim
Потврден огласувач
070764407
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам