1 / 3
apartmani--studio --biljanini izvoroi.
600 МКД
02.12.2022 14:34

Охрид / Охрид

izdavam opremeni studia kaj sportskiot centar bijanini izvori .ima 2krevetni i 3 krevetni.idealni za parovi,so parking.TEL076530095

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

igor stojkovski
Потврден огласувач
070798797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам