SE IZDAVA GRASONJERA
1 МКД
04.07.2022 13:48

Штип / Штип

Број на соби:

1

Квадратура:

35 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

Приземје

SE IZDAVA GRASONJERA KOJA SE NAOGA VO SENJAK 4, PLAVA ZGRADA SPROTI TERA MARKET IMA SOBA ZA DNEVEN PRESTOJ ,KUPATELO SO WC,TERASA I HODNIK, ZA PODETALNI INFORMACII JAVETE SE NA BROJOT VO TEKSTOT071316687 CENA PO DOGOVOR

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

X men
Потврден огласувач
071367973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам