1 / 2
Magacin 230m2 vo Zivinarska farma Belce
1 €
24.06.2022 14:51

Демир Хисар

Квадратура:

230 m²

Se prodava objekt od 230 m2 vo Zivinarskata farma Belce.Za poveke informacii javete se na telefon.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
070347765
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам