Logo

DELOVI OD MOTORI AUDI A4

Број на оглас: 1874646 | Објавен на: 01.01.2020, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Tип на делови: Резервни делови за мотори

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


KLIPOVI SO KLIPNJACI, ULJENA POMPA, KARTER, FILTER ZA ULJE SO DRZAC, DRZACI OD MOTOR, CREVA OD LADILNIK, CREVA OD TURBO KAPAK OD MOTOR , KATALIZATOR,I DR.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dragi Ilijev

Потврден огласувач