1 / 2
Bas gitara akustik-elektrik "Dani"
350 €
Цената не е фиксна
30.07.2022 00:12

Неготино / Неготино

Prodavam bas gitara akustik-elektrik "Dani" so kufer

info na ovoj telefon:
075-625-420
Vane (Stego)

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

BMTE
Потврден огласувач
070-670-400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам