1 / 12
KILOMETRAZI BRZINOMETRI SPEEDOMETRI ZA VELOSIPEDI
650 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 11:05

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

24 "

Нови брзинометри со голем број на функции, водоотпорни и лесни за монтажа со зелена илуминација на екран. За подетални информации прочитајтеја спецификацијата подолу:

* 100% brand new and high quality
* Material: Plastic
* Color: Black
* Wired Bicycle speedometer with LCD display.
* Monitor your bikes' speed, distance and riding time
* Ideal assistant for bicycle training.
* Perfect to use when hiking, climbing, riding and other outdoor actives.
* Make your sports life more free and comfortable.
* Lightweight, durable
* SPD: Current Speed
* ODO: Odometer
* DST: Trip Distance
* MXS: Maximum Speed
* AVS: Average Speed
* TTM: Total trip time
* TM: Trip time
* RAT: Riding all time
* CLK: Clock (12H/ 24H)
* SW: Stopwatch
* Temperature
* TM up trip time up
* TM down trip time down
* Trip UP trip distance up
* Trip DN trip distance down
* Sleep mode
* Comparator
* Maintenance alert
* Machine oil reminder
* Over-speed reminder
* Setting type circumference
* Low battery indicator
* Auto White LED back light
* Freeze frame memory
* Separated button
* Auto: ON/ OFF

ВРШИМЕ ДОСТАВА ДО ВАША АДРЕСА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ПРЕКУ КАРГО!!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам