skijacki cevli
1.500 МКД
30.06.2022 13:39

Аеродром / Скопје

-alpina ,, pro carve,, ski cevli ---45-46 br- 3000den ---temno metalik
-salomon ski cevli -detski broj ---1500 den----crveni
-alpina 37--38 broj---1500 den---svetlo sivi
--alpina SRL-------- beli---1200 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

makso
Потврден огласувач
071336109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам