detski skii
1.200 МКД
Цената е фиксна
03.05.2023 10:25

Аеродром / Скопје

detski skii 150cm=1500
----ski cevli alpina---1500den-------SKI KONDURI,,,DELBELO,, 7 dena skijani,,ikako novi
44,5--45,5,,,,,,29,,,---350 mm cena 100 evra........detski.SKII ROSSIGNOL -120 cm SX,RADICAL RACING CENA 3500den

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

makso
Потврден огласувач
071336109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам