1 / 3
Shitet shtepi ne serava 7 korriku
1 МКД
Цената не е фиксна
02.06.2019 10:58

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

214 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

214 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

7-mi juli br 47

Shitet shtepi ne serava 7 korriku 47 shtepia 2 katshe dhe 2 tjeta perdhes posedon 4 dhoma gjumi salloni me kuzhinen 3 banjo obor podrum dhe shpajz te gjitha dokumentacionet jan te regulluara 214 m2
kontakt tel 070-672-549 ; Cmimi sipas marveshjes

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Alban
Потврден огласувач
070997411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам