1 / 5
Agregati za struja ZIMATA NE SE ZNAE BIDETE PODGOTVENI
14 €
Цената не е фиксна
30.11.2021 21:19

Бутел / Скопје

SE PRODAVAAT AGREGATI ZA SEKAKVA NAMENA BENZINSKI I DIESEL POGON SO MALA POTROSUVACKA I ZAGARANTIRAN KVALITET SO EDNA GODINA GARANCIJA JAVETESE ZA PODETALNI INFORMACII

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

AGREGATI
VIZBEGOVO
Потврден огласувач
077983858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам