1 / 1
PODARETE MI VIDEOREKORDER JVC HR-S 5800E
По Договор
14.11.2021 15:56

Ѓорче Петров / Скопје

Baram na podarok videorekorder JVC HR-S 5800E
moze i da e neispraven, samo napojuvanjeto da raboti....da ne vi smeta po doma, po podrum ili slicno, javete se ako go imate

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / Видео плеери

Се бара од:

igisoft
Потврден огласувач
070344060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам