1 / 5
Hidraulicni Komandi
3 €
Цената не е фиксна
30.08.2020 21:18

Кичево

Prodavam Hidraulicna Komandi so 4vlezi,se so priklucen ventil,moze da se potrebuva za povise. raboti za Kran, Hidraulika na Stapleri, Platformi za SlepSluzbi ili slicni Kombinaci....
450euro

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Euro- Transport
Kollarë-Kërcovë
Потврден огласувач
071646297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам