1 / 4
Germanska Violina Steiner
1 €
15.08.2019 15:42

Куманово / Куманово

Se prodava racno izrabotena i mnogu stara violina Steiner. Zadna cela ploca i mnogu kvalitetno odbrano drvo. Golemina 4/4

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

andi
Потврден огласувач
077833798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам