Logo

PATEK PHILIPPE GENEVE LUKSUZEN CASOVNIK

Број на оглас: 1887395 | Објавен на: 14.08.2019, 11:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Vo besprekorna sostojba.

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Nebojsa

Потврден огласувач