1 / 11
ORGINALNI ORBITREK ELIPTICNI SPRAVI SAMO KAJ NAS
13.990 МКД
18.07.2022 17:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SITE SPRAVI SE SO 1 GOD GARANCIJA(OD OVLASTEN SERVIS) ZAVERENA SO FISKALNA SMETKA I PECAT OD FIRMA! !!

WWW.KUPIFITNES.MK

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

KUPIFITNES PRODAVNICA
Потврден огласувач
070700802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам