1 / 12
ORBITREK ELIT PLATINUM ELITICEN KROSTRENAZER TRENER
16.990 МКД
18.07.2022 17:12

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SITE PROIZVODI SE SO 1 GODINA GARANCIJA I OVLASTEN SERVIS!!

070700802

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од:

KUPIFITNES PRODAVNICA
Потврден огласувач
070700802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам