1 / 2
SEKAKOV VID NA TRANSPORT I SELIDBI
1 МКД
30.11.2022 15:40

Аеродром / Скопје

TRANSPORTNA FIRMA VRSI SEKAKOV VID NA VNATRESEN I NADVORESEN TRANSPORT DISTRIBUCUJA I SELIDBI VOZILATA SE SO RAMPI PALETARI I SITE POTREBNI LICENCI.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Се продава од:

alek
Потврден огласувач
078290399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам