1 / 11
ОРБИТРЕК ORBITREK SO 1 GODINA GARANCIJA NA RATI BEZ KAMATA
13.990 МКД
11.09.2022 11:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

6 TIP NA ORBITREK SPRAVI SO 1 GODINA GARANCIJA !
070700802

WWW.KUPIFITNES.MK

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

KUPIFITNES MARKET
Потврден огласувач
070700802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам