1 / 8
6 TIP ANA ORBITREK ELIPTICNI SLOVENSKI SPRAVI
9.990 МКД
21.09.2022 18:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

SITE SPRAVI SE SO 1 GODINA GARANCIJA SI PECAT OD FIRMA SO OVLASTEN SERVISER!!

http://toplife-bikes.com/product/cross-trainer-tl-003-al/
KUPIFITNES.MK
070700802


WWW.KUPIFITNES.MK

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Се продава од: Претпријатие

KUPIFITNES MARKET
Потврден огласувач
070700802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам