1 / 10
MULTIFUNKCIONALNA POVEKENAMENSKA HOME GYM GLADIJATOR SO 18
19.990 МКД
Цената е фиксна
21.09.2022 18:18

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

POVEKENAMENSA SPRAVA SO 18 VEZBI SO 1 GODINA KOMLETNA GARANCIJA
made in germany

kupifitnes.mk
070700802

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Station Комплетна фитнес справа

Се продава од: Претпријатие

KUPIFITNES MARKET
Потврден огласувач
070700802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам