1 / 12
PLASTICNA RAMKA SO MOTORCE ZA INKUBATOR KAPACITET 24 SO 94 J
1.600 МКД
Цената е фиксна
15.06.2022 08:42

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

- PRODAVAM PLASTICNI RAMKI ZA REDENJE JAJCA SO MOTORCE ZA AVTOMATSKO VRTENJE NA JAJCATA SO MOZNOST ZA REDENJE NA POMALI I POGOLEMI JAJCA SO KAPACITET OD 24 JAJCA POGOLEMI, I 94 POMALI JAJCA NA EDNA RAMKA

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

ZORAN
https://reklama5.mk/PremiumDetails?id=8962
Потврден огласувач
070-607-455 070-899-795 077-735-790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам